İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

S3low – Boş Kurşun

S3low – Boş Kurşun – Sozleri
Het leven heeft me moe gemaakt! gittim yürüdüm bak! hayatım cat pat! uzaklara bakalım dedik nereye varacağıma! Haa!! Sen sen ol her attığın adımını iyi at. Kimseye tutulma cünki dar sana bu hayat. Blijf doorgaan! tot we neergaan! telkens blijf opstaan! de enige wat je van jezelf moet weten is verder gaan. Yoruldum deme! Çünki you are a soldier! laat je niet misleiden door al die mensen die je niet gunnen en constant blijven misgunnen. Eenmans soldier thats who you are. Güçlü kalmaya bak fakat sen yanlız gezen bir askersin. Onca kürsün sıksalar still keep alive till your last breath. Laf sokan sokana kaldım dik ayakta. Çünki hepsi boş kurşun. 
Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! 
Hayatın tadın tadını bırak gel yanıma bi bak görürsün çat pat bak ne katarsan kat sonunda yorulursun bak. Je word moe van wat je ziet je gelooft je eigen ogen niet. Make yourself strong with the thinks what you see don’t fall in the sea. Gerilme yorulma tekrar hayatın tadına bırak tüm belaya. It’s crazy but make it easy and don’t be lazy haa 
Keep it cool and don’t be a fool and try to build some greatness without any madness. Dediler ki bu adam ayağa kalkamaz ve hiç kimse onu umursamaz gücümü nefretle bakışan gözlerden aldığım oldu! adım adım yüksekleri tırmandıkca o nefret eden gözler yukarı bakar oldu.! onlar yukarı baktıkca hayelleri cehennem oldu. 
Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! Zoveel misgunners die me niksgunnen aan het einde van de dag zijn ze wegrunners! This is Selow 
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ON4i5b0q9Js]

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir